Hinna Fotball på Facebook

Aktiviteter

desember 2018
ma ti on to fr
1 2
7 8 9
14 15 16
19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Hinnahuset 18/12 kl. 17-22

18.12.18

Hinnahuset 20/12 kl.18-22.30

20.12.18

Hinnahuset 7/1 kl.20

07.01.19

Hinnahuset 8/1 kl.18-20

08.01.19


Hovedsamarbeidspartnere









 

 

Viktige støttespillere

 

 

Lagledelse / Kontakt

Lagledelse / Kontakt

Dette er en oversikt over kontaktpersoner for laget med tilhørende mail/telefonnummer.

20.02.2018

Kontaktpersoner Gutter 2009

Ansvarlig for Navn E-post Mobil
Hovedtrener Heming Indreland hi@sots.no 99227405
Trener Anton Eriksson karl_anton_@hotmail.com 98210653
Trener Bjørnar Fahle bjornar.fahle@gmail.com 97162570
Trener Kjell-Andre Eilertsen kjell.andre.eilertsen@gmail.com 92022263
Trener Jone Svensson Jone.sve@lyse.net 92409080
Trener Kjersti Hundhammer askiben@hotmail.com 97511959
Trener Kenneth Jørpeland kj@interwell.com 40472734
Trener Nina Hetland nina.hetland72@gmail.com 91873973
Trener Geir Trygve Mjølhus geirtrygve@gmail.com 96610004
Oppmann Kristin Helleren kristhe@statoil.com 48080161
Dugnad Inger Helene Mæland inger_helene@hotmail.com  
Dugnad Frode Askildsen frode.askildsen@gmail.com  
Material Bjørnar Fahle bjornar.fahle@gmail.com 97162570
Web Bjørn Landråk bjornlandrak@hotmail.com 99529077
Inkludering Thorgeir Lund  thorgeir.lund@kystverket.no 91696880
Sosialt Siri Ringstad siri@brynesplanter.no 93864533
Sosialt Christina Fahle fahlechristina@gmail.com  
Sosialt Anja Houge anja.houge@hotmail.com  
Fair Play Laget rullerer på Fair Play

 

 

 


Tilbake   Utskriftvennlig versjon   Abbonnér på nyheter