Hinna Fotball på Facebook

Aktiviteter

juni 2019
ma ti on to fr
1 2
6 8 9
10 14 15
19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Hinnahuset 18/6 18-19.30

18.06.19

Storbyhuset 18/6 kl.18-19.30

18.06.19

Hinnahuset 2.etg 20/6 kl.19.15-21.15

20.06.19

Hinnahuset 20/6 kl.17-20

20.06.19

Hinnahuset 2/7 kl.19-20.30

02.07.19


Hovedsamarbeidspartnere



 







 

 

Viktige støttespillere

 

 

Lagledelse / Kontakt

Lagledelse / Kontakt

Dette er en oversikt over kontaktpersoner for laget med tilhørende mail/telefonnummer.

12.02.2019

Kontaktpersoner Gutter 2009

 

Ansvarlig for Navn E-post Mobil
Hovedtrener Heming Indreland hi@sots.no 99227405
Trener Anton Eriksson karl_anton_@hotmail.com 98210653
Trener Kjell-Andre Eilertsen kjell.andre.eilertsen@gmail.com 92022263
Trener Jone Svensson Jone.sve@lyse.net 92409080
Trener Kjersti Hundhammer askiben@hotmail.com 97511959
Trener Nina Hetland nina.hetland72@gmail.com 91873973
Trener Geir Trygve Mjølhus geirtrygve@gmail.com 96610004
Oppmann Kristin Helleren kristin.helleren@broadpark.no 48080161
Dugnad Merethe Hiller merethe.hiller@gmail.com 95731538
Dugnad Inger Helene Mæland inger_helene@hotmail.com  
Material Bjørnar Fahle bjornar.fahle@gmail.com 97162570
Web Bjørn Landråk bjornlandrak@hotmail.com 99529077
Inkludering Thorgeir Lund  thorgeir.lund@kystverket.no 91696880
Sosialt Siri Ringstad siri@brynesplanter.no 93864533
  Christina Fahle fahlechristina@gmail.com  
  Anja Houge anja.houge@hotmail.com  
Fair Play Laget rullerer på Fair Play  

 

 

 

 

 


Tilbake   Utskriftvennlig versjon   Abbonnér på nyheter