Hinna Fotball på Facebook

Aktiviteter

september 2020
ma ti on to fr
1 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Hinnahuset 7/10 kl.20-22

07.10.20

Hinnahuset 4/11 kl.20-22

04.11.20

Hinnahuset 2/12 kl.20-22

02.12.20


Hovedsamarbeidspartnere



 

 


 







 

 

Viktige støttespillere

 

 

Lagledelse / Kontakt

Lagledelse / Kontakt

Dette er en oversikt over kontaktpersoner for laget med tilhørende mail/telefonnummer.

14.12.2019

Kontaktpersoner Gutter 2009

 

Ansvarlig for Navn E-post Mobil
Hovedtrener Heming Indreland heming.indreland@skole.rogfk.no 99227405
Hovedtrener Nina Hetland nina.hetland72@gmail.com 91873973
Trener Anton Eriksson karl_anton_@hotmail.com 98210653
Trener Bjørnar Fahle bjornar.fahle@gmail.com 97162570
Trener Jone Svensson Jone.sve@lyse.net 92409080
Trener Kjersti Hundhammer askiben@hotmail.com 97511959
Trener Geir Trygve Mjølhus geirtrygve@gmail.com 96610004
Oppmann Kristin Helleren kristhe@equinor.com 48080161
Dugnad Merethe Bauge merethe.hiller@gmail.com 95731538
Material Beate Viddal beate.viddal@lyse.net 92254621
Web Bjørn Landråk bjornlandrak@hotmail.com 99529077
Inkludering Thorgeir Lund  thorgeir.lund@kystverket.no 91696880
Sosialt Siri Ringstad siri@brynesplanter.no 93864533
  Christina Fahle fahlechristina@gmail.com 48892286
  Anja Houge anja.houge@hotmail.com 90976324
Fair Play Laget rullerer på Fair Play  

 

 

 

 

 


Tilbake   Utskriftvennlig versjon   Abbonnér på nyheter