Hinna Fotball på Facebook

Aktiviteter

februar 2019
ma ti on to fr
1 2
5 6 8 9 10
13 15 16 17
22 23 24
25 26 27 28
Hinnahuset 19/2 18.00 - 21.00

19.02.19

Storbyhuset 19/2 kl.19.45-21.30

19.02.19

Hinnahuset 20/2 kl.20-22

20.02.19

Hinnahuset 21/2 19.00 - 21.00

21.02.19

Storbyhuset 5/3 kl.19-20

05.03.19


Hovedsamarbeidspartnere









 

 

Viktige støttespillere

 

 

Lagledelse / Kontakt

Lagledelse / Kontakt

Dette er en oversikt over kontaktpersoner for laget med tilhørende mail/telefonnummer.

12.02.2019

Kontaktpersoner Gutter 2009

 

Ansvarlig for Navn E-post Mobil
Hovedtrener Heming Indreland hi@sots.no 99227405
Trener Anton Eriksson karl_anton_@hotmail.com 98210653
Trener Kjell-Andre Eilertsen kjell.andre.eilertsen@gmail.com 92022263
Trener Jone Svensson Jone.sve@lyse.net 92409080
Trener Kjersti Hundhammer askiben@hotmail.com 97511959
Trener Nina Hetland nina.hetland72@gmail.com 91873973
Trener Geir Trygve Mjølhus geirtrygve@gmail.com 96610004
Oppmann Kristin Helleren kristin.helleren@broadpark.no 48080161
Dugnad Merethe Hiller merethe.hiller@gmail.com 95731538
Dugnad Inger Helene Mæland inger_helene@hotmail.com  
Material Bjørnar Fahle bjornar.fahle@gmail.com 97162570
Web Bjørn Landråk bjornlandrak@hotmail.com 99529077
Inkludering Thorgeir Lund  thorgeir.lund@kystverket.no 91696880
Sosialt Siri Ringstad siri@brynesplanter.no 93864533
  Christina Fahle fahlechristina@gmail.com  
  Anja Houge anja.houge@hotmail.com  
Fair Play Laget rullerer på Fair Play  

 

 

 

 

 


Tilbake   Utskriftvennlig versjon   Abbonnér på nyheter