Hinna Fotball på Facebook

Aktiviteter

oktober 2019
ma ti on to fr
4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
18 19 20
Hinnahuset 16/10 kl.19-21.30

16.10.19

Hinnahuset 17/10 kl.19-21.15

17.10.19

Hinnahuset 2. etg. 21/10-3/11

21.10.19 - 03.11.19

Hinnahuset 22/10 kl.17-20

22.10.19

Hinnahuset 23/10 kl.18

23.10.19


Hovedsamarbeidspartnere



 

 


 







 

 

Viktige støttespillere

 

 

Kontakt og Ledere

25.03.2011

Hinna FFO        -       ffo@hinnafk.no         -         97616279

 

FFO ledere 2016/2017

Daglig leder FFO  -

lekser, mat, fotball

Nilsi Aarrestad
97616279

ffo@hinnafk.no

2006-...

 

 

Nestleder  -  lekser, mat,fotball

Kristian Boganes
92267579

Kristyan224@gmail.com

 2010-...

 

Medarbeider

Makhtar Thioune

401 98 573

elmathioune@hotmail.com

2019 - ...

 

 

Medarbeider

Linn Helen Ulveraker

958 78 819

linn_ulv@hotmail.com

2018-...

 

 

Medarbeider

Ola Groven Bech

90765503

agg@statoil.com 

2017 - .....

 

 

 

Medarbeider

Adrian Enge

adrianenge@live.no

98115831 

2016 - ........

 

 

Medarbeider

Tobias Fosse Ekeland

922 30 565

tobias.ekeland@lyse.net

2017 - ...

   

 

Medarbeider

Cairo Lima

405 39 227

cairolima2408@hotmail.com

2018- ...

 

 

Medarbeider

Lena Eike

2018 -....

 

   

Medarbeider

Martin Jard Aalborg

???

???

2018 - ....

 

 

Medarbeider

Ådne M Bjelland

95494950

aadnemb@gmail.com

2018 - .........

 

 

Medarbeider

         

 

 
 

 

     
       

 

       

 

Galleri tidligere FFO-trenere

 

 

 

Medarbeider - forpleining

Hamdi Abdilahi

954 32 351

hamdi_abdilahi@hotmail.com

2011 -2018

 

 

 

Medarbeider

Alexander Tengesdal

93688520

Alexander.tengesdal@hotmail.com

2015-2017

 

Medarbeider

Ferdinand Gabrielsen

45202523

ferdinand.gabrielsen@hotmail.com 

2016 - 2018

 

 

 

 

Medarbeider

Ola Brekne Aanestad

46851432

olaaa_8@hotmail.com

 2016 - 2018

Medarbeider

Sander Bokn

41288722

sanderbokn@hotmail.com

2016 - 2018

   Nora

Medarbeider

Nora Gysland Falnes

90720389

nfalnes@hotmail.com

2015- 2018

 

 

Medarbeider

Herman Hovde

94879392

herman_gutten@hotmail.com

2016 - 2018

 

 

Medarbeider

Didrik Fossan

 47523702

didrik.fossan@hotmail.com 

2016 - 2018

 Bildet mangler

 

 Medarbeider

Andreas Høyvik

 

 

2016 - 2018

 

 Bilde mangler

 

 Medarbeider

Richard Osei

 

 

2015 - 2018

 

 

 

Medarbeider 

 

Adrian Torkildsen Marthinsen

46474145

adripadri@hotmail.com

2014-2015

   

 Medarbeider 

Aslak Vrenne

97609126

aslakvren@hotmail.com

 

2014-2015

Medarbeider

Jens Trøan

 994 73 770

jens_troan_96@hotmail.com

 2013-2015

 

Medarbeider

Magnus Gysland Falnes
481 93 101

maggigfalnes@hotmail.com

 2012-2015

         
         

 

 

 Medarbeider

Lars Isachsen

Mobil; 94160906

e-post: lars_isachsen@hotmail.com

2013 - 2014

 

 Medarbeider

Stian Netland

Mobil:99099936

e-post:stian-netland@hotmail.com

 2013-2015

 

 

 

   

 

 

Medarbeider

 Geir Olav Helgøy

Mobil: 924 25 199

e-post: geirolav.helgoy@gmail.com

2013 - 2014

   

 Medarbeider

Sesselja Lif Valgeirsdottir

90092241

sesso_9@hotmail.com

A-lag damer.

Ny 2013 - 2014

Medarbeider

Gunnar Andre Klive Uppstad

90141184

gunnarandreuppstad@hotmail.com

Ny 2012 - 2014

   

Medarbeider

Kjartan Gysland Falnes

48184123

kfalnes@hotmail.com

Ny 2011 .....

 


Tilbake   Utskriftvennlig versjon   Abbonnér på nyheter